
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Egy tíz emeletes panel egyik felső szintjére kérték a szegedi mentők segítségét ahhoz a nőhöz, akit keringési elégtelenség miatt szerettek volna kórházba szállítani ellátás után. A beteget csakis fekvő testhelyzetben lehetett mozgatni, amihez az életmentők a Katasztrófavédelem segítségét kérték.
Mivel a helyszín nem volt alkalmas arra, hogy a szakemberek emelőkosárral, az ablakon keresztül emeljék ki a beteget, így közös kézi erővel vitték le a nőt a szűk lépcsőházban - írja az Országos Mentőszolgálat a közösségi oldalán.
A mozgatást tovább nehezítette a hordágyhoz rögzített lélegeztető gép, infúziós pumpa és a kis oxigén palack is, így csak fokozott óvatossággal, lépésenként tudták lehozni a nőt, akit végül stabil állapotban szállíthattak kórházba a mentők.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen