
Négykézláb, az út szélén mászva találtak egy idős nőt Vasvárnál
A 25 éves, mozgássérült fiatalember január 14-én értesítette a rendőröket, hogy az egyik buszmegállónál lévő hirdetőtáblához lakatolt kerékpárját ellopták. A több tízezer forintos, acélsodronyos lakatot levágták és otthagyták, a több mint 130 ezer forintot érő biciklijének hűlt helyével szembesült munkából hazafelé tartva - közölte a rendőrség.
A fiatalembernek egy ritka genetikai eredetű izomsorvadása van, a mindennapi élethez elengedhetetlen a kerékpár, csak azzal tud munkába és edzésre járni.
Az eset után az egész város összefogott. A gödöllői rendőrök segítségére volt, hogy a lopásról több fénykép is készült. Végül szombaton Veresegyházán a Harmónia utcában egy bordó autót leállítva - csomagtartójában - megtalálták a keresett kerékpárt. A jármű 68 éves budapesti sofőrjét előállították.
A tolvaj tagadta tettét és panaszt tett gyanúsítás miatt. A bicikli pedig végül sikeresen visszakerült a jogos tulajdonosához.
További részletek 18 órakor a Tényekben a TV2-n!

Négykézláb, az út szélén mászva találtak egy idős nőt Vasvárnál

Több mint 160 millió forintot csalt ki több áldozattól

Kitüntetéseket adott át a sikeres évet záró Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara

Siketen született kislánynak adták vissza a hallását pécsi orvosok

Fotók érkeztek, kavicsszállító teherkocsival ütközött egy autós Szalkszentmártonnál

Mérgezés miatt hívtak vissza egy népszerű ajándéktárgyat

Kutya vezette a tűzoltókat a bajba jutott barátjához Hevesben

Na szia mentő – megszólalt a mentésirányítás vezetője

Egy időben elolvasott levél mentette meg az életét Borsodban

Megszólalt a tatabányai horrorbaleset fiatal áldozatának édesanyja

Kigyulladt egy szállodahajó Budapesten

Brutális bűncselekményeket követtek el a Szőlő utcában fogvatartott fiatalok