
Holtan találták a nagymamát, aki 12 évig nevelt egy megmentett szarvast
Az ukrajnai Zaporizzsja városában érdekes hívás érkezett hétfőn a rendőrkapitányságra, miszerint egy járőr konfliktusba keveredett és erősítést kér. A kiérkező rendőrök igencsak meglepődtek, amikor a helyszínen egy tinédzsert találtak egyenruhában. Mint kiderült, segítőjüket Maximnak hívják és még csak 17 éves, ám fiatal kora ellenére érdekli a bűnüldözés, ezért gyakran próbál segíteni a rendőrségnek.
A lelkiismeretes srác biztonságos helyen szeretne élni, ezért úgy döntött, hogy egyenruhát húzz, és maga is szülővárosa védelmére kel.
A fiú jelmezét lefoglalta az ukrán rendőrség, hiszen civilnek tilos egyenruhát viselni, ez ugyanis bűncselekménynek számít. Ez azonban nem változtat azon a tényen, hogy a fiatalabb generációk között is vannak olyanok, akik tenni szeretnének azért, hogy egy biztonságos helyen éljenek.
„Ha a tinédzser a jövőben is szeretne rendőr lenne, akkor várjuk őt az ukrán nemzeti rendőrség soraiba, de addig is tartjuk a kapcsolatot a szüleivel és figyelemmel kísérjük őt" – közölte az ukrán Belügyminisztérium az eset után.

Holtan találták a nagymamát, aki 12 évig nevelt egy megmentett szarvast

Öt lövést adott le az anyára, vízbe dobta újszülött gyermekét

Nem fizetett, ezért lelőtte bérlőjét

Részegen megcsúszott és beszorult egy két ház közötti résbe

Kiderült, hogyan halt meg a 19 éves Zoltán a Katalin-bálban

Mi kell Ukrajnának, hogy folytatni tudja a háborút? – Erről tárgyalnak Kijev szövetségesei

Három hónapos csecsemővel rekedt az erdőben egy négy fős társaság

Hét tinédzsert lőttek le egy karácsonyfa ünnepségen

Kyiv Independent: az ukrán háborús maffia bent ült az ukrán korrupciósellenes hivatalban is

Több száz indulót legyőzve, bizarr versenyt nyert

Ukrajnában körözést adtak ki az energetikai szektort érintő korrupciós ügy két gyanúsítottja ellen

Videón a vadászgép földbe csapódása - újabb megrázó felvétel a tragédiáról