
Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta
A buszmegállóban üldögélve várakozott szombat este egy fiatal házaspár a romániai Nagybányán, azonban busz helyett egy autó érkezett nagy erővel a megállóba. A közeli útkereszteződésnél éppen zöldre váltott a lámpa, aminek hatására a várakozó BMW sofőrje hatalmas sebességgel megindult.
A csupán 20 éves vezető szinte egyből elveszítette az uralmát a járműve felett, amely végül megpördült és belecsapódott a buszmegállóba - számolt be róla a Maszol.
Többen még időben elugrottak az érkező kocsi elől, viszont a padon ülő fiatal párosnak erre már nem volt ideje, az autó hatalmas erővel nekik ütközött. A balesetben a 21 éves nő már a helyszínen elveszítette a bal lábát, 24 éves férje pedig nyílt törést szenvedett a jobb lábán.

A nőt kómás állapotban szállították kórházba, amelyből már nem ébredt fel. Még aznap amputálták a menthetetlen lábát, a szívműködése pedig kétszer is leállt vasárnap, de akkor még sikerült újraéleszteni.
Hétfőről keddre virradó éjszaka azonban szervezete feladta a küzdelmet, és a kórházban életét vesztette.
A fiatal sofőrt a baleset napján őrizetbe vették, a rendőrök pedig megállapították, hogy nem volt alkohol hatása alatt.

Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta

Rémálom a társkeresőn: elcsábította majd megölte áldozatait

Wc-ben szülte meg babáját, majd hagyta meghalni egy 20 éves lány

Robert Fico: Szlovákia kész blokkolni az Ukrajnának szánt háborús kölcsönt, ha szükséges

Brüsszelig érhetnek az ukrán aranykonvoj-ügy szálai

Ukrán katona kijelentette: Ukrajnának el kell foglalnia Magyarországot és másodrangú állampolgárokká kell tennie a magyarokat

Videó: sztriptízt rendeltek a diákok a tanáruknak egy katolikus iskolában

Újabb hír jött a több mint egy évtizede rejtélyesen eltűnt maláj repülő ügyében

Megtörtént az első terrorcselekmény a közeli-keleti háború miatt

Két holttestet találtak egy pozsonyi lakásban, egy házaspár az áldozat

120 ezer katonát küldenének Magyarországra az ukránok, hogy becsomagolnák az összes férfit

Orbán Viktor reagált Zelenszkij halálos fenyegetésére + videó