
Magyar Közút: havazás, hófúvás, havas eső és ónos eső is várható a következő 24 órában
„Hullámvölgy az életem, két naponta sírok, de nem akarok most” – kezdte a beszélgetést a Tények Pluszban Szilvi.
A kétgyermekes édesanya könnyek közt idézte fel az elmúlt három évet. A hazai újságok túlélő Szilvinek nevezték el, hiszen a koronavírus kétszer is a halálba lökte, de mindkétszer sikerült visszajönnie a másvilágról.
Szilvi a világ legboldogabb embere volt, amikor megtudta, hogy kisbabája lesz. Az asszony férjének nem lehetett gyereke, de az orvosok szerint egy igazi csoda töretént.
Aztán jött a képszakadás, ahogyan Szilvi fogalmazott. Elkapta a koronavírust és a terhesség hetedik hónapjában rosszullétek jelentkezetek, de ezek a jelek nem a terhesség jelei voltak.
Az orvosok azonnali döntést hoztak. A kis Napsugárt meg kellett menteni. A nyolcadik hónapban kiemelték édesanyjából.
Rusvai Miklós vírusszakértő szerint Szilvi a legerősebb vírussal, a vuhani variánssal fertőződött meg. Az élete ténylegesen csak egy hajszálon múlott.
Szilvi, amikor a császármetszés után magához tért, teljesen sokkos állapotba került, de az emlékei nagyon halványak, hiszen a koronavírus a memóriáját is megtépázta. A kórházi lét félévig tartott, az újszülött kislány több hónapig az édesanyja nélkül volt.
Amikor Szilvi kijött a kórházból szinte mindent újra kellett tanulnia. A covid szétroncsolta a mozgását, a memóriáját, a beszédkészségét és a fáradékonysága hihetetlen méreteket öltött. De az anyai ösztön közbe szólt.
Igaz, hogy még csak segítséggel tud járni, de már jár. Az egykori örökmozgó Szilvinek a sport tette ki a fél életét, hiszen profi futónak számított.
A futás szerelmesének azonban most az egyik legfontosabb dolog az életében, hogy a memóriáját is visszanyerje.
Szilvi mára már a teljes gyógyulás útjára lépett, az akarat ereje és feltétel nélküli hite, na meg persze Napsugár ragyogó tekintete adja a szinte földöntúli reményt.

Magyar Közút: havazás, hófúvás, havas eső és ónos eső is várható a következő 24 órában

Elesett Sárvár, hómageddon csapott le a városra – Videó

Összehívták a védelmi bizottságot Sopronban, lezárták a határt

Veszélyben a babák, ne adja ezeket gyermekeinek

Drámai videón a zalai buszbaleset, rengeteg a sérült

Riasztást adtak ki: Ez lehet a tél utolsó nagy dobása

Rendelőjében csaptak le egy Pest vármegyei gyermekorvosra - videóval

Anyósa életéért küzdött egy nő, a férje riasztotta

Növényvédőszer miatt népszerű terméket hívnak vissza a boltokból

Bomba miatt kiürítik és lezárják a főváros egy részét

Meghaladta a 270 ezret a visszaküldött Nemzeti petíciók száma

Ketten haltak meg éjszaka egy zalai balesetben