
Különleges traffi mért Szegeden az ünnepekkor, így kívántak boldog karácsonyt
Imádta a fegyvereket, volt, hogy magával vitte a lőtérre a 8 és 10 éves gyerekeit az az ír férfi, aki meggyilkolta majd felgyújtotta volt feleségét egy V. kerületi lakásban még januárban Budapesten. Fegyverimádata ellenére a férfi a nőt mégsem pisztollyal, hanem a boncolás szerint egy párnával ölte meg. A volt férj a gyilkosság előtt megverte exét, majd addig szorított párnát az arcába, amíg megfulladt. Ezután felgyújtotta az ágyat, hogy a rendőröket megtévessze. Ez sikerült is, napokig balesetnek hitték az ügyet. Ez azonban hatalmas társadalmi felháborodást váltott ki, mivel barátai szerint a nő állandó fenyegetettségben élt, több feljelentést is tett korábban.
Volt férje elvette a gyerekek útlevelét, szóval sehova sem tudtak menni. Folyamatosan azzal fenyegette, hogy megöli, egyszer fojtogatta, végül azért menekült meg, mert a lánya épp hazaért. Innentől kezdve a saját családja is ellene fordult, eltávolodtak tőle, mert ebből elegük lett
– mondta a nő egyik barátja.
Végül a rendőrség a beszerzett kamerafelvételek alapján őrizetbe vette a férfit, akit le is tartóztatott a bíróság.
Előre kitervelt emberöléssel gyanúsítják az ír férfit.
A japán nő gyerekeit az egyik nagyszülőnél helyezték el a hatóságok, azt azonban nem árulták el, hogy Hollandiában, vagy a távol-keleti országban fognak felnőni a kicsik. Az ír férfit a börtönben még saját családja sem látogatja.
Korábbi tartalom:
Egy embert megöltek, kettőt súlyosan megsebesítettek egy somogyi kisboltban

Különleges traffi mért Szegeden az ünnepekkor, így kívántak boldog karácsonyt

Lezuhant egy ember karácsonykor, mentő és tűzoltó vonult ki a budai alsó rakparthoz

Időjárás-jelentés: Kiderült, mi vár ránk az év utolsó hétvégéjén

Karácsonyi tragédia Szentlőrincen: süteménnyel a kezében halt meg egy férfi

Döbbenetes videó: Egy óriás andalgott Jobbágyi utcáin

Csodálatos képek: Fehérbe borult magyar vidéket fotóztak karácsonykor

Rendőrök és a TEK is kivonult szenteste délutánján a rácalmási temetőbe, drámába torkollott az ünnep a településen

Szörnyű tragédia történt szenteste Algyőn, kék fény villant fel karácsonyi világítás helyett

Felborult egy mentőautó Tatabánya egyik legforgalmasabb útján

Iszonyatos fegyverarzenál miatt vonult ki a TEK

Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!