Késes támadás történt Németországban, a rendőrök agyonlőtték az elkövetőt

A német rendőrség kedden délután agyonlőtt egy késekkel felfegyverzett férfit Észak-Rajna-Vesztfália tartományban található Moersban.

A helyi hatóságok beszámolója szerint a rendőrséget azért riasztották, mert a férfi járókelőket fenyegetett. Két késsel a kezében rátámadt a rendőrökre is, akik lelőtték. A támadó egy 26 éves német állampolgár volt.

Senki más nem sérült meg az incidensben.

A klevei ügyészség elrendelte egy gyilkossági nyomozócsoport felállítását az ügyben a duisburgi rendőrségnél. A vádhatóság közleménye szerint a tett indítékait még vizsgálják.

MTI/A címlapfotó illusztráció (Shutterstock)

Korábbi tartalom:

2024. augusztus 28. 11:11
A telefonok cellainformáció alapján is közel dupla annyian voltak a Békemeneten, mint Magyar Péter rendezvényén – je...
Hatalmas sikert aratott Radics Gigi és Curtis közös produkciója az október 23-i ünnepségen. A két előadó Demjén Fere...
Minden idők legnagyobb Békemenete zajlott le csütörtökön Budapesten, ahol hatalmas tömeg vonult fel a béke és a nemz...
Szívszorító tragédia rázta meg a napokban a stájerországi Eisenstraße régiót: egy 19 éves magyar fiú életét vesztett...
Életveszélyes helyzeteket gyűjtött egy videó a Budapesti Autósok Közössége.
Vannak, akiknek romba dőlnek az álmai, míg mások élete egyik pillanatról a másikra új irányt veszt. Tudás, bátorság,...
family
Bicikli, roller, vagy séta és esetleg gördeszka, ki mivel jár iskolába, van akit viszont a szülei visznek autóval. D...
family
Vannak furcsa sportok a világban: gumicsizmadobás, sárfoci, vagy akár az, amikor valaki egy tó mélyén mondja ki a bo...
family
Van, aki az árnyékból akar kilépni és van, akinek 20 év után teljesül az álma, sokan pedig nyeri jöttek. Összeálltak...
family
Itt valami nagyon nem stimmel. Aki eddig a legértékesebb műtárgyakra licitált, most ő maga áll a kereskedőkkel szemb...
family