
Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren
A kínai Changzhou városából származó You Jianzia eredetileg 2016-ban állította fel a Guinness-világrekordot, amikor a szempillái 12,5 centiméteresek voltak.
Öt évvel később azonban a szempillái hosszúsága csaknem megduplázódott, a bal felső szemhéján lévők közül az egyik elérte a 20 és fél centimétert.
Az orvosok értetlenül állnak a dolog előtt, ugyanis nem láttak még hasonlót sem, hogy valakinek a szempillái egészen a szájáig érnének.
Jianzia úgy véli, hogy hosszú szempillái „Buddha ajándékai”, miután másfél évet töltött a hegyekben egy természeti elvonulás során.
"2015-ben fedeztem fel, hogy elkezdtek nőni a szempilláim, aztán lassacskán egyre hosszabbak lettek. Felkerestem az orvosokat, hogy miért különbözök másoktól, de nem tudtak rá válaszolni, csak rácsodálkoztak az egészre. Próbáltam tudományosan hozzáállni, arra gondoltam, hogy a genetika miatt lehet így, de a családtagjaim közül senkivel sem történt még hasonló" - számolt be róla a nő.

Fotó: Guinness World Records
A nő már azt állítja, hogy inkább isteni beavatkozás történhetett, nem tudományos.
"Folyton azon gondolkodtam, miért vannak ilyen hosszú pilláim, aztán eszembe jutott, hogy évekkel ezelőtt több mint 480 napot töltöttem a hegyekben. Tehát azt mondtam magamnak, hogy a szempilláim biztosan Buddha ajándékai" - tette hozzá Jianzia.
A kínai nő szerint a szempillái fiatalabbá és erősebbé tették, mivel korábban nagyon gyengének érezte magát, de jelenleg egészségileg jobban van, mint valaha - számolt be róla a DailyMail.
"Szeretném ösztönözni azokat, akik szintén egyedi szépségmintákkal rendelkeznek, hogy büszkén vállalják fel magukat, és legyenek boldogok" - mondta a rekorder.

Fotó: Guinness World Records

Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren

Többen meghaltak egy goai diszkótűzben

Holttestet találtak egy óvoda udvarán, megrázó látvány fogadott egy édesanyát

Katonák egy csoportja hatalomátvételt jelentett be Beninben

Nagy a baj: A csernobili atomerőműnél azonnali beavatkozás szükséges

Légicsapás ért egy teázót Mianmarban, sokan meghaltak

A német fiatalok elutasítják a sorkatonaságot

Ismét lövöldözés tört ki az afgán-pakisztáni határon, halottak is vannak

Gyomorforgató ékszerrablás: Elképesztő mire vetemedett egy tolvaj

Háromgyermekes apát késelt halálra egy 70 éves férfi

„Ne törd meg a béke menetét!” - óva inti az Egyesült Államok Brüsszelt az orosz vagyonok elkobzásától

Meghalt egy magyar férfi Ausztriában egy borzasztó balesetben