
Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren
A napokban két gyermeket és egy nőt késeltek halálra egy louisianai házban az Egyesült Államokban – számolt be a borzalmas esetről vasárnap a Crime Online.
A brutális támadás csütörtökön történt, melynek során a 3 áldozatot holtan találták meg egy családi incidens után, amelyben a 40 éves Rhonda Powell, 10 éves fia, Braylon és a gyanúsított 1 éves gyermeke, Hayden vesztette életét.
A rendőrség időközben letartóztatta Rhonda Powell testvérét, a 31 éves Ryant Jonest, aki skizofréniában szenved.
Mint kiderült, Jonest szerdán kórházba vitték mentális problémái miatt, azonban nem akarták benntartani, ezért gyógyszereket kapott és hazaküldték. Ezután végezte ki családtagjait.
A tettest őrizetbe vették, hamarosan pedig gyilkosság miatt emelnek vádat.

Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren

Többen meghaltak egy goai diszkótűzben

Holttestet találtak egy óvoda udvarán, megrázó látvány fogadott egy édesanyát

Katonák egy csoportja hatalomátvételt jelentett be Beninben

Nagy a baj: A csernobili atomerőműnél azonnali beavatkozás szükséges

Légicsapás ért egy teázót Mianmarban, sokan meghaltak

A német fiatalok elutasítják a sorkatonaságot

Ismét lövöldözés tört ki az afgán-pakisztáni határon, halottak is vannak

Gyomorforgató ékszerrablás: Elképesztő mire vetemedett egy tolvaj

Háromgyermekes apát késelt halálra egy 70 éves férfi

„Ne törd meg a béke menetét!” - óva inti az Egyesült Államok Brüsszelt az orosz vagyonok elkobzásától

Meghalt egy magyar férfi Ausztriában egy borzasztó balesetben