
Horror egy étterem előtt, több lövés is eldördült
Michael Caine a jövőbeni terveiről beszélt Mark Kermode és Simon Mayo filmkritikusok podcast műsorában, ahol mindenki nagy döbbenetére kacifántosan bejelentette, hogy a Best Sellers című dráma lesz vélhetően az utolsó filmszereplése.
"Nem dolgoztam már vagy két éve, van egy gerincproblémám is, ami hatással van a lábaimra, így nehezen megy a járás. Szerintem ez volt az utolsó szerepem. Nem is nagyon kapok ajánlatokat, hiszen senki sem csinál már olyan filmeket, amilyeneket én szeretnék, ráadásul 88 éves vagyok" - mesélte a színészlegenda.

Fotó: Twitter/Michael Caine
Az írói vénája azonban továbbra is szárnyal, ugyanis számos könyve jelent már meg, amik igen sikeresekké váltak. Kiemelte, hogy írónak lenni azért előnyös, mert anélkül is elkezdhet dolgozni, hogy egyáltalán kikelne az ágyból.
Bejelentése után egyből elindultak a találgatások, hogy vajon a filmsztár tényleg visszavonul-e a színészkedéstől, sokan pedig már tényként kezelték azt, amely csupán egy pletyka volt. Ugyanis először ügynökei tettek pontot az ügy végére, majd maga Michael Caine.
"Nem mentem nyugdíjba, csak sokan nincsenek tisztában ezzel" - írta Twitteren a színész.

Horror egy étterem előtt, több lövés is eldördült

Nyilvánosságra került Jeffrey Epstein feltételezett búcsúlevele

A lengyel elnök népszavazást kezdeményez az uniós klímapolitika és az energiaárak ügyében

Azonosították a halálos kórt a luxushajón betegei közt

Porördög táncoltatott meg egy hatalmas fóliát, videón a különleges koreográfia

Lezuhant egy erdőtüzet oltó repülő, a pilóta meghalt

Rejtélyes haláleset árnyékolta be a Reszkessetek, betörők! házát

Többen meghaltak egy bevásárlóközpontban keletkezett tűzben

Az Egyesült Államok átmeneti időre felfüggeszti a Hormuzi-szorosban indított műveletet

Felrobbant egy tűzijátékgyár Kínában, videón a hatalmas füstfelhők

Pszichiátriai kezelés alatt állt a lipcsei gázoló ámokfutó

Kizuhant a nyolcadikról egy fiatal, esélye sem volt a túlélésre