Május 27. 11:53

Robbantással fenyegetőzött egy férfi Szegeden, tizenkét évre ítélték
Első fokon tizenkét év fegyházbüntetéssel sújtott a Szegedi Törvényszék szerdán egy férfit, aki élettársával közös lakásukban benzint locsolt ki, amit megpróbált meggyújtani, és a kiérkező rendőröket is megfenyegette.








