2026. június 06. szombat, Cintia, Norbert
14°C Budapest

Padlóra küldött a drog!

Élet-halál között lebegett a kórházban, hat életmentő műtéten esett át, kivették az epéjét, a fél máját, a gyomrát pedig össze kellett varrni az egykori magyar válogatott jégkorongozónak. Krisztu Gábort súlyos drog és az alkoholfüggősége tette tönkre, padlóra küldték a szerek, a kábítószer és az alkohol szinte teljesen felemésztette a szervezetét. A sportoló most úgy döntött, hogy egy ország előtt vállalja, hogy min ment keresztül, miért nyúlt a drogokhoz és hogyan küzdött meg a démonaival.

+Címoldalról ajánljuk