2026. június 11. csütörtök, Barnabás
18°C Budapest

Dagad a drogbotrány!

Folytatódik a sztárok drogbotránya, beidézték a bíróságra Tóth Andit és ByeAlexet is. Az énekesnőt tanúként hallgatták ki, nem kertelt, kamerák kereszttüzében mondott el mindent. Például azt, hogy hányszor és hogyan vett többször is kábítószert a dílerektől. A vallomásával azonban nem mindenki értett egyet... ByeAlex pedig meg sem jelent a tárgyalóteremben, aminek súlyos bírság lett a vége.

+Címoldalról ajánljuk