2026. június 11. csütörtök, Barnabás
18°C Budapest

Már látogatható a Karmelita kolostor

Mostantól hétvégenként mindenki számára látogatható az előző kormány központja, a Karmelita kolostor. Az érdeklődők megtekinthetik a korábbi miniszterelnök dolgozószobáját, a kormányülések helyszínét és az erkélyre is kimehetnek. A látogatás ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Magyar Péter miniszterelnök azt mondta, hogy ez mindaddig így marad, amíg más funkciót nem találnak az épületnek.

+Címoldalról ajánljuk