2026. június 25. csütörtök, Iván
27°C Budapest

Szülés után kapott agyvérzést, belehalt

Szülés után agyvérzést kapott és nem sokkal később meghalt egy 22 éves nő a nyíregyházi kórházban a napokban. Hiába műtötték órákon át, másnap agyhalottnak nyilvánították. A fiatal anyuka epidurális érzéstelenítést kapott, hogy ez közrejátszott-e a váratlan tragédiában, azt a rendőrség is vizsgálja. Ismerősök most adományt gyűjtenek az újszülött kisfiú számára.