2026. június 25. csütörtök, Iván
27°C Budapest

Hazatérhetnek a halálhajó utasai

Hat hét fogság után kiszabadultak a hajóról, de karanténba kerülnek a hantavírus-fertőzés gyanúja miatt a Hondius óceánjáró utasai. Három beteg a hajón halt meg, egy negyedik pedig kórházban. A hajó több hét után most végre kiköthetett Tenerifén, de az utasoknak el kell hagyniuk a szigetet. A mentőakciót több mint 20 országgal közösen dolgozták ki, mert minden turistát a hazaszállítanak a hazájába.

+Címoldalról ajánljuk