2026. június 24. szerda, Iván
32°C Budapest

Gyertyával emlékeztek, bocsánatot kértek

Virágokkal és mécsesekkel emlékeztek meg ismerősei arról a japán kétgyerekes édesanyáról, akit a múlt héten gyilkoltak meg az otthonában. Az asszonnyal volt férje végzett. Az áldozat barátai a Tényeknek azt mondták, rendszeresek voltak a fenyegetőzések és bántalmazások. A rendőrséget éles támadások érték a közösségi oldalakon, ezekre a rendőrök olyan stílusban válaszoltak, amelyek szerintük is méltatlanok voltak. Ezért bocsánatot kértek.