2026. június 25. csütörtök, Vilmos
24°C Budapest

Éjszakába nyúló parti a Kossuth téren

Hegedűs Zsolt ismét táncolt, Magyar Péter pedig a DJ pult mögött zenélt az Országgyűlés megalakulása után a Kossuth téren. A miniszterelnök az országház lépcsőjén megköszönte minden magyar embernek a támogatást és elmondta, hogy a Tisza kormány a magyar társadalommal együtt akarja jobbá tenni az országot. A késő délutáni óráktól kezdve pedig egészen éjfélig bulit tartottak a Parlament előtt.

+Címoldalról ajánljuk