2026. június 24. szerda, Iván
32°C Budapest

Bombával fenyegetőzött a tini, elítélték

Sajnálja amit tett, ezt mondta a rendőröknek az a 16 éves lány, aki februárban több gyermekotthont is bombariadóval fenyegetett. A tini elkérte az egyik barátnője mobilját, majd azzal hívta fel az intézmény dolgozóit, hogy robbantani fog. A rendőrség még aznap elfogta, a tinédzser viszont nem tudta megmagyarázni a tettét. A bíróság a lányt két évre próbára bocsátotta, de pártfogó felügyeletet is kapott, úgy fogalmaztak: így akarják a helyes irányba terelni.