2026. június 25. csütörtök, Iván
27°C Budapest

A helyszínen játszanák újra a tragédiát

Több tonnás busszal gázolt halálra egy 20 éves fiatalt egy sofőr, a férfi mégis a tűzoltókat hibáztatja a tragédia miatt. A szörnyű baleset a 11. kerületben történt még 2020-ban, felvétel is készült róla. Az ügy azóta húzódik, a sofőr és az ügyvédje ugyanis azt akarják bebizonyítani, hogy a férfi nem hibázott, ezért szeretnék, ha a helyszínen újra lejátszanák a baleset körülményeit. A buszsofőr elsőfokon felfüggesztett börtönt kapott.

+Címoldalról ajánljuk