2026. június 22. hétfő, Paulina
26°C Budapest

Válogatás nélkül lőttek a diáktársaikra

Három diák meghalt és legalább öten megsebesültek, miután két tinédzser rálőtt a diáktársaira a Fülöp-szigeteken. A támadás idején óriási pánik tört ki az iskolában, a tanulók közül többen az asztalok alá bújtak félelmükben. A támadókat - egy 14 és egy 15 éves fiatalt - később elfogták. A kihallgatásuk már el is kezdődött, amin koruk miatt a szüleik is ott kell, hogy legyenek. A helyi hatóság azt mondta, hogy ilyen eset nem történhet meg még egyszer az intézményben.

+Címoldalról ajánljuk