2026. június 22. hétfő, Paulina
28°C Budapest

Letartóztatták a dédnagymama gyilkosát

Letartóztatták azt a 16 éves kamaszt, aki megölte a dédnagymamáját Budapesten, a 8. kerületben. A fiú nem kapott pénzt az idős nőtől, ezért hátulról leütötte és torkon szúrta, majd kifosztotta a haldokló asszonyt. Most kiderült, hogy a 15 éves barátnője is a lakásban volt, de azt állítja, ő nem látta a borzalmakat. Később azonban mégis segített zálogba adni a megölt nyugdíjas ékszereit. A lány bűnügyi felügyeletbe került.

+Címoldalról ajánljuk