2026. június 24. szerda, Iván
24°C Budapest

Magyar parancsnok Bosznia-Hercegovinában

Magyar parancsnoka lett a boszniai-hercegovinai békefenntartó missziónak. Sticz László vezérőrnagy beiktatási ceremóniáján a köztársasági elnök is részt vett. Novák Katalin megköszönte a balkáni országban szolgálatot teljesítő magyar katonák munkáját és azt mondta, hogy hazánk biztonsága érdekében szükség van a honvédség megerősítésére.