2026. június 23. kedd, Zoltán
31°C Budapest

Celluxot ragasztott az óvodás szájára

Celluxot ragasztott egy ötéves kislány szájára, majd hidegvérrel letépte róla egy óvónő egy mogyoródi óvodában, így akarta fegyelmezni. A gyerek korábban azért sírt, mert összeverekedett egy kisfiúval az udvaron, ezért a kisszékre ültették. A kegyetlen másik gondozó ezután büntette meg a sokkoló módszerrel. Az ügyészség szerint a nő nemcsak testi sérülést okozott a kicsinek, hanem veszélyeztette az érzelmi fejlődését is. Most vádat emeltek ellene.

+Címoldalról ajánljuk