2026. június 25. csütörtök, Vilmos
33°C Budapest

Hazudott a kórházban a halott babáról

Az otthonában hagyta a halott csecsemőjét, majd az orosházi kórházba rohant segítségért egy nő. Kiderült, hogy nem sokkal korábban szült és azért ment be, mert nagyon vérzett, a gyerekről pedig azt hazudta, hogy egy inkubátorba tette. A rendőrök végül a lakásán találták meg a csecsemő holttestét. Úgy tudjuk, a nőnek már van három gyereke, a környéken élőket ezért sokkolták a történtek. Szerintük a nő a fagyasztóba tette a gyerek holttestét, a rendőrség büntetőeljárást indított.

+Címoldalról ajánljuk