2026. június 25. csütörtök, Vilmos
33°C Budapest

Rettegnek és kirúgták a kannibál anyját

Rettegnek és nagyon dühösek a helyiek, Göncre, Borsodba vitték ugyanis házi őrizetbe az óbudai kannibált. A környéken élők attól félnek, hogy az emberi szívet és agyat evő férfi bántani fogja őket, vagy akár a saját édesanyját. Úgy fogalmaztak, abban bíznak, hogy minél hamarabb börtönbe zárják. A pánik akkora, hogy több rendőr járőrözik a településen, de kiderült az is, hogy az anyja óvónőként dolgozott, fia ügye miatt viszont most kirúgták. Az apja pedig korábban orvosként több embert is átvert.

+Címoldalról ajánljuk