2026. június 26. péntek, János, Pál
35°C Budapest

Fogházba küldenék a sportkocsis gázolót

Két évre küldené fogházba és négy évre tiltaná el a járművezetéstől az ügyészség azt a 33 éves férfit, aki egy 76 éves nagymamát gázolt halálra a luxusautójával Győr belvárosában. Az asszony a buszmegállóban várakozott, amikor a sofőr a sportkocsijával 93 kilométer per órás sebességgel lesodródott az útról és letarolta a megállót. Az áldozat fia felháborodott az ügyészség közlésén, szerinte egy ilyen ember a lehető legsúlyosabb büntetést érdemelné.

+Címoldalról ajánljuk