2026. június 26. péntek, János, Pál
30°C Budapest

Egy labdarúgó is meghalt a hőség miatt

Meghalt egy 21 éves labdarúgó Franciaországban, miközben a rendkívüli hőség miatt próbált egy folyóban felfrissülni. A fiatal focista a három barátjával ment a vízbe, amikor a sodrás magával ragadta, mindenkit kimentettek, neki viszont csak a holttestét találták meg. Az elmúlt héten Franciaországban csaknem 40 ember vesztette életét a kánikula miatt. A hőhullám viszont egész Európát sújtja: Spanyolországban már több mint 200-an haltak meg.

+Címoldalról ajánljuk