2026. június 22. hétfő, Paulina
28°C Budapest

21 éves férfi késelte halálra az anyját

Halálra késelte az anyját egy 21 éves férfi Óbudán. Összeveszhetett valamin a zavart férfi az anyjával, a szomszédok kiabálást is hallottak, végül valaki felhívta a rendőröket, hogy egy vérző nőt lát a teraszon. A rendőrök emberölés miatt indítottak nyomozást, a fiatalt pedig mentő vitte kórházba. Azt egyelőre vizsgálják, hogy a férfi mentális beteg-e vagy fogyasztott-e kábítószert a gyilkosság előtt.

+Címoldalról ajánljuk