2026. június 22. hétfő, Paulina
22°C Budapest

Végignézte, ahogy elvérzik az áldozata

Nem hívott segítséget, hagyta elvérezni, miután megkéselte az élettársát egy szegedi nő, most emeltek vádat ellene. A környékbeliek szerint a pár gyakran veszekedett, a végzetes estén is kiabáltak egymással. Most kiderült, hogy az áldozatot még meg lehetett volna menteni, ha a nő a késelés után azonnal segítséget hív hozzá. Az ügyészség halált okozó testi sértés miatt vádat emelt a késelő ellen, évekre börtönbe kerülhet.

+Címoldalról ajánljuk