2026. június 22. hétfő, Paulina
34°C Budapest

Miért vagyok rossz anya?

Lehangoltság, motiválatlanság, megmagyarázhatatlan sírórohamok. Rossz anya vagyok, nem tudok gondoskodni a saját gyerekemről, mondják magukról azok az édesanyák, akik szülés utáni depresszióban szenvednek. Voksán Virág őszintén mesélt arról, hogy kisfia születése után ő is sokszor érezte rosszul magát, hónapokon át szinte minden nap sírt, mert úgy érezte, nem tudja megfelelően ellátni gyerekét.