2026. június 22. hétfő, Paulina
25°C Budapest

Leállt a metró, megérkezett Hollywood!

Budapesten néhány napra nem a szerelvényeké, hanem a filmsztároké volt a főszerep: a hírek szerint Arnold Schwarzenegger és Sharon Stone új akciófilmje miatt lezárták a 2-es metró egy szakaszát. A Puskás Ferenc Stadion állomás ezúttal nem utasokat, hanem hollywoodi kamerákat fogadott és a produkció kedvéért New York-i metróalagúttá változott. De hogyan fogadták az utasok a rendkívüli lezárást? Vajon megérte-e a budapestieknek elviselni a kellemetlenségeket azért, hogy a magyar főváros ismét egy világsikerű film díszlete legyen?

+Címoldalról ajánljuk