2026. június 22. hétfő, Paulina
31°C Budapest

Lámpa nélkül ment, majdnem balesetezett

Nem kapcsolta fel a fényszórókat a sötétben és több más szabályt is megszegett, végül majdnem balesetet okozott egy sofőr a XV. kerületi Szentmihályi úton Budapesten. Egy kamerás autó mindent felvett, azt is ahogy a szabálytalankodó irányjelzés nélkül bevágott elé, később pedig egy piros lámpán is áthajtott.