2026. június 22. hétfő, Paulina
34°C Budapest

Kitüntették az egészségügyi dolgozókat

Idén is köszönetet mondtak az egészségügyi dolgozóknak a Szent Imre kórházban. Száz ápolót, orvost, mentőst tüntettek ki a Szent Corona díjjal, amit Dr. Bedros J. Róbert országos kórházfőparancsnok-helyettes alapított azzal a céllal, hogy az ismeretlen hősöknek arcot és nevet adhasson. A kitüntetettek összesen 30 millió forintot kapnak.