2026. június 28. vasárnap, Irén, Levente
26°C Budapest

Felvállalom, bipoláris vagyok!

Összeomlott a válása után, ekkor kezdődött minden. Furcsán vert a szíve, nem tudott aludni, kórházba került, majd ott begyógyszerezték, ami - azt mondja - olaj volt a tűzre. Ekkor robbant be a bipoláris zavara és a klinikai depressziója. Most otthonában látogattuk meg Noszály Sándort, ahol őszintén, tabuk nélkül mesél el mindent a kezdeti borzalmaktól a mélyrepülésen át az újrakezdésig!