2026. június 22. hétfő, Paulina
25°C Budapest

Előzés miatt verekedtek az autósok

Verekedés lett egy előzésből Budapesten, egy harmadik autó fedélzeti kamerája felvette. Egy türelmetlen sofőr a kerékpársávon előzve kerülte ki az előtte haladót, közben kis híján nekiment egy parkolni készülő másik kocsinak. Annak a sofőrje dühös lett, és ő is a kerékpársávon visszaelőzte a szabálytalankodót, aki ezután a piros lámpánál kipattant a kocsijából, odaszaladt a másikhoz és lökdösődni kezdtek.

+Címoldalról ajánljuk