
Micsoda sztárparádé!
Folyik a nyomozás a csatornát elzáró teherszállító hajóval szemben. A szuezi- csatorna forgalmát felügyelő hatóságok feladata lesz kivizsgálni, hogy miért torlaszolta el a vízi forgalmat.
"Az Ever Given addig biztosan nem folytathatja útját, amíg dokumentumokkal vagy a hajó feketedobozával nem ad számot arról, hogy sikerült keresztbe fordulnia és elakadnia a csatornában" - számolt be róla az USA Today.
A hajó tulajdonosa, Shoei Kisen Kaisha állítása szerint együttműködik a hatóságokkal, emellett a The Lawyer arról ír, hogy a tulaj beperelte a hajó tajvani üzemeltetőjét az okozott károk miatt. Bernard Shulte kapitány pedig arról nyilatkozott, hogy az elsődleges vizsgálatok során mechanikai és motorproblémákat vettek észre.
Címlapfotó: Instagram/pappasparlor

Micsoda sztárparádé!

Nesze, most mindenkinek beolvasok!

Kié lesz az utolsó rózsa?

Tények Plusz adás, 2026. február 13., péntek

Ez lesz a Naplóban!

Micsoda simlis munka!

Kérlek, mondj igent!

Eltalált Ámor nyila!

Végleg lezártam a múltat!

Péntek 13.? Csak ezt ne!

Dobj el mindent, itt a világsztár!

Úristen, körözik Molnár Gusztit!