
A Tisza Párthoz köthető üzleti kör hadianyagot akart eladni az ukránoknak
A kormány közösségi oldalára feltöltött videóban kifejtette, hogy a 21 pontos új gazdaságpolitikai akciótervnek ez a támogatás is része.
A 35 évnél fiatalabb munkavállalók akár havi 150 ezer forintos lakhatási támogatást is kaphatnak a munkáltatótól, ami éves szinten akár 1 millió 8 ezer forintos támogatást is jelenthet
– emelte ki a szóvivő.
Kifejtette, hogy ezt az összeget lakbérre vagy lakáshitel törlesztésre is fordíthatják a fiatal munkavállalók. A munkáltatók számára is kedvezőbb ez a juttatási forma, hiszen adózása hasonló a már jól bevált SZÉP-kártyáéhoz.
A támogatás felhasználása egyszerű, lakáshitel törlesztés esetén a bankhoz érkezik az összeg. Ha pedig bérbeadásról van szó, akkor közvetlenül a bérbeadó is kaphatja, vagy éppen a bérbe vevő ezt a támogatási keretet. A kormány célja ezzel az intézkedéssel is az, hogy a megfizethető lakhatást támogassa, amely kiemelt célja a 21 pontos új gazdaságpolitikai akciótervnek. Magyarország együtt meg tudja csinálni
– hangsúlyozta Palóc André.

A Tisza Párthoz köthető üzleti kör hadianyagot akart eladni az ukránoknak

Pintér Ferenc: Pálinkás Szilveszter egy divatkatona, aki megunta a semmittevést

A miniszter tette helyre a rémhírterjesztő Magyar Pétert: Csádi misszió nincs, ez választási kamu!

Bemutatjuk az ukrán szálat az amerikai elnökválasztási befolyásolási ügyben

Hatalmas energiaválság jön, de Brüsszel nem hajlandó az energiaszankciókat feloldani

A Budaházy testvérek megindokolták, hogy a nemzeti radikálisok egyéniben miért szavazzanak Fidesz jelöltjeire

Botrányos hangfelvétellel frissült a radnaimark.hu

Brüsszel, Kijev, az ellenzéki médiafelületek, a külföldi titkosszolgálatok a Tisza győzelmét próbálják elősegíteni

Deutsch Tamás igazán találó nevet adott a Tiszának: igazi Júdás-párt

Orbán Viktor: kormányzásunk horgonya a kereszténység

Orbán Viktor: Feltámadás előtt a legnagyobb a sötétség

Menczer: Magyar Péter tisztázza a kapcsolatát Panyi Szabolccsal