
Rekordközeli havazás és hurrikánerejű szél bénította meg az Egyesült Államok északkeleti partvidékét
Az eset szerdán történt az amerikai New Jerseyben, amikor a 4 éves gyermek és fekete labradorja eltűntek otthonról – írta meg a Metro szombaton.
A kétségbeesett szülők azonnal értesítették a hatóságokat, akik elkezdték átfésülni a környéket.
Már több órája hőkamerákkal keresték és szólítgatták a kisfiút, amikor az egyik felderítő csapat a közeli erdőben rábukkant.
A megható jelenetről egy szívbemarkoló videó is készült, melyet az egyik rendőr testkamerája rögzített.
A kicsi kétségbeesetten, cipő nélkül, egy szál pólóban, rövidnadrágban és zokniban állt az erdő közepén, amikor kutyusával – aki mindvégig őrizte őt – megpillantották a segítséget.
A kisfiú sértetlenül megúszta a kalandos, hosszúra nyúlt erdei túrát, édesanyja örömkönnyekben tört ki.
Kapcsolódó tartalom:

Rekordközeli havazás és hurrikánerejű szél bénította meg az Egyesült Államok északkeleti partvidékét

Firenze városa áprilistól betiltja a bérelhető elektromos rollereket

Kényszersorozás: a földön rángatták az ukrán férfit Zelenszkij emberrablói

Kiborult a bili Ukrajnában: egy őrnagy botrányán keresztül mutatták be, hogyan tűnnek el az uniós pénzek

Elképesztő javaslat: Weber európai fiatalokat küldene Ukrajnába

Zelenszkij: Megkezdődött a harmadik világháború

Húsz ember öt óra hosszáig Tokió legmagasabb adótornyának liftjében rekedt

Sajátjai leplezték le Zelenszkij durva tervét a Barátság kőolajvezeték megtámadásáról + Videó

Hegyoldalról folyóvölgybe esett egy utasokkal teli helyközi autóbusz Nepálban, sokan meghaltak

Friedrich Merz több millió migránst akar látni Németországban

„Ukrajna harca Európa harca” – Magyar Péterék pártcsaládja gyors uniós integrációt követel

Újra megtámadták az ukránok a Barátság kőolajvezetéket