Miért ráz meg minden?
Mindenkinek ismerős lehet az érzés, amikor egy székből felállva váratlanul megrázza az ajtókilincs, vagy egyéb fémes felület. Már az általános iskolában megtanulhattuk, körülöttünk minden atomokból áll, ez alól pedig az emberi test sem kivétel. Az atomok protonokból, elektronokból és neutronokból tevődnek össze, melyek pozitív, negatív vagy semleges töltéssel rendelkeznek.
Az atomok stabilan tartalmazzák ezt a három részecskét, az elektronok azonban hajlamosak elvándorolni egyik helyről a másikra. Ezt a jelenséget nevezzük statikus elektromosságnak, mellyel akkor szembesülünk, ha nincs rendjén az elektronok és a protonok egyensúlya. Az elektronok áttérhetnek a bútorainkról a ruháinkra, onnan pedig egy ismerősünk kezére, vagy éppen a kilincsre.
5G, chemtrail, microhipek - nem az összeesküvés-elméletek miatt gyakoribbak a rázós élmények
Az ellentétek vonzzák egymást, tehát a fémtárgy elérése érdekében a test negatív töltése addig épül, amíg elegendő feszültség nem áll rendelkezésre ahhoz, hogy a töltések egy kisülés formájában (rázás) kiegyenlítődjenek. Az emberek ilyenkor csupán egy kisebb áramütést érzékelnek, ám az utóbbi hetekben kifejezetten fájdalmas élményben lehetett sokaknak része.