2025. október 31. péntek, Farkas
16°C Budapest

Lázár: Minden eszközzel küzdeni kell a drog ellen

Újabb tragédiát okozhatott a drog! Nem csak a fogyasztóra, a környezetére is veszélyes! Minden eszközzel küzdeni kell ellene – jelentette ki Lázár János építési és közlekedési miniszter szerdán a Facebook-oldalán csütörtökön.
Tenyek.hu
2025. szeptember 04., csütörtök 15:59
Vágólapra másolva!

Lázár János szerint az egész ország megdöbbent azon a híren, hogy Miskén, Bács-Kiskun vármegyében meggyilkoltak egy 22 hónapos kislányt. A gyanú szerint a saját nevelőapja kegyetlenül végzett a kislánnyal, aki magatehetetlen volt, ártatlan, védtelen. 

– hangsúlyozta a miniszter.

Kiemelte, hogy a drogterjesztés, a drogozás súlyos bűncselekményekhez vezet.

– tette hozzá.

Hangsúlyozta, hogy a drog bűncselekményt okoz, a drog halálhoz vezet, a drog halált okoz, a drog védtelen embereket tesz áldozattá. Ezért kell fellépni az elkövetővel, a drogterjesztővel és mindenkivel szemben, aki drogot használ és másokat veszélyeztet.

A címlapfotó illusztráció (MTI)

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk