
Azonnali evakuációt rendelt el Vlagyimir Putyin, egy esetleges nukleáris katasztrófa miatt intézkedett

A Donyeck megyei ügyészség pénteken arról tájékoztatott, hogy a Kramatorszk közelében fekvő Cserkaszke települést az éjjel orosz dróncsapás érte, a támadásban négy ember vesztette életét - köztük egy ötéves gyermek - öten pedig megsebesültek. A támadás egy lakóövezet családi házas részét érte. A lakóházakat ért találatok következtében halt meg egy 32 éves férfi és ötéves fia, valamint két szomszédjuk.
Oleh Szinehubov, a szomszédos Harkiv megye kormányzója arról adott hírt, hogy régiójában orosz dróncsapás ért egy civil járművet a harkivi járásban lévő Prudjanka falu közelében. A támadásban két ember meghalt, három pedig különböző súlyosságú sérüléseket szenvedett.
Az ukrán légierő jelentése szerint Oroszország az éjjel 101 drónnal támadta Ukrajnát, ebből a légvédelem 76-ot semlegesített, és 19 csapásmérő drón becsapódását rögzítették 12 helyszínen.
Vitalij Klicsko, Kijev polgármestere ismét arra szólította fel a főváros lakóit, hogy hagyják el a várost az energetikai helyzet rendkívüli súlyossága miatt, a munkáltatókat pedig, hogy vezessenek be rugalmas munkarendet, illetve lehetőség szerint távmunkában foglalkoztassák az alkalmazottakat. Klicsko közlése szerint az ukrán fővárosban még mindig nincs fűtés 1940 többlakásos lakóépületben.

Azonnali evakuációt rendelt el Vlagyimir Putyin, egy esetleges nukleáris katasztrófa miatt intézkedett

Egy migránsokat szállító csónak összeütközött a parti őrség egyik hajójával Törökországnál

Beomlott Indonézia legnagyobb szeméttelepe, többen meghaltak vagy eltűntek

Zelenszkij emberrablói ismét lecsaptak: egy férfit kirángattak a lakásból és egy furgonba tuszkolták + videó

Olajár: azonnal beárazta a piac az új iráni vezetőt, ez nem sok jót ígér

Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta

Rémálom a társkeresőn: elcsábította majd megölte áldozatait

Wc-ben szülte meg babáját, majd hagyta meghalni egy 20 éves lány

Robert Fico: Szlovákia kész blokkolni az Ukrajnának szánt háborús kölcsönt, ha szükséges

Brüsszelig érhetnek az ukrán aranykonvoj-ügy szálai

Ukrán katona kijelentette: Ukrajnának el kell foglalnia Magyarországot és másodrangú állampolgárokká kell tennie a magyarokat

Videó: sztriptízt rendeltek a diákok a tanáruknak egy katolikus iskolában


