Meghan Markle visszautasította a nagyköveti megbízatást

Hiába ajánlotta fel II. Erzsébet Meghan Markle-nek, hogy folytathatja színészi karrierjét is, visszautasította a királynőt.

Andrew Morton királyi életrajzíró azt állítja, hogy II. Erzsébet egy igen megtisztelő részmunkaidős lehetőséget ajánlott fel: szerette volna kinevezni Harry-t és Merghan-t a nemzetközösség ifjúsági nagykövetének.

Meglehetősen gáláns ajánlat volt, csupán ki kellett volna választaniuk, mely országokba
kívánnak utazni. A királynő még ebbe sem kívánt beleszólni. Hiábavalónak bizonyult azonban a nagyvonalú ajánlat, a hercegi pár nem kívánt élni a lehetőséggel. Ehelyett az Amerikai Egyesült Államokba költöztek.

Morton azt is állítja, hogy az Oprah Winfrey-nek adott interjú tele van ellentmondásokkal. Cáfolja Markle állítását, miszerint a palotában nem élhetett normális életet. Valósággal börtönben érezte magát. Állítása szerint több barátja is sokszor látta Meghan-t miközben bevásárlótáskákkal sétált vissza a Kensington High Street-i szupermarketből a Kensington Palotába. Illetve sokszor láthatták a hercegnőt különböző éttermekben is.

”Ez nem igazán hasonlít börtönléthez” - nyilatkozta a The Sun-nak.

2021. április 07. 17:38
Az Otthon Start programról, az adócsökkentésekről és a Tisza adóemelési terveiről is írt csütörtöki közösségi oldali...
Ezer forint lenne egy liter benzin Magyar Péter programja szerint, vagyis, ha megszűnne az orosz olajszállítás - ez ...
A rendőrség a napokban tartóztatta le.
A közösségi médiában kezdődött, majd személyes vitában folytatódott az összecsapás Orbán Balázs, a miniszterelnök po...
GYILKOSSÁG - Megölte idős édesanyját egy zavart férfi Soroksáron. Az erkélyen hadonászott egy késsel, többen is hívt...
Oroszország újra várja az amerikai Exxon Mobilt a stratégiai jelentőségű Szahalin-1 olaj- és gázmezőjére. Valerij Li...
A mesterséges intelligenciát használta egy gyilkossági perben egy ügyvéd, nagyot hibázott, hogy nem ellenőrizte az i...
A müncheni autókiállítás (IAA) előtt a Volkswagen vezérigazgatója, Oliver Blume világos üzenetet küldött: a német au...