2025. december 14. vasárnap, Szilárda
3°C Budapest

Lerészegedett, majd szíven szúrta férjét

A nő korábban fiát szúrta meg késével többször, legutóbb pedig férjének okozott halálos döfést.
Tenyek.hu
2021. április 14., szerda 11:05
Vágólapra másolva!

A ügy részletei szerint az ittas állapotban lévő nő 2020. április 19-én délután tokodi otthonukban egy szóváltást követően egy 8 és fél centi pengehosszúságú késsel szívtájékon szúrta a szintén részeg férjét. A férfi az orvosi ellátás ellenére a szúrás következtében a helyszínen életét vesztette.

A nőt emberölés bűntettének elkövetése miatt hallgatta ki gyanúsítottként a nyomozó hatóság. A nővel szemben 2006-ban is folyt büntetőeljárás súlyos testi sértés bűntettének kísérlete miatt, akkor az egyik fiát szúrta többször kis-közepes erővel mellkason - számolt be róla a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség.

Fotó: police.hu

A Tatabányai Járásbíróság bírája az ügyészség indítványára tavaly április 22-én elrendelte a nő letartóztatását.

A Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség indítványozta a nő letartóztatásának további kettő hónappal történő meghosszabbítását tekintettel arra, hogy vele szemben továbbra is fennáll a veszélye annak, hogy szabadlábra kerülése esetén szabadságvesztéssel büntetendő újabb bűncselekményt követne el.

Az ügyészi indítványról a Tatabányai Járásbíróság bírája a gyanúsított kihallgatását követően ülésen fog dönteni.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk