Hófehér Porschéjával együtt tűnt el a népszerű focista

A fiatal labdarúgónak hétfőn nyoma veszett.

A 27 éves svéd útlevéllel rendelkező iraki futballista, Hameed Abdullah Talal nem régen írt alá szerződést a horvát elsőligás csapattal, majd szombaton Budapestre utazott, hogy szükséges iratait beszerezze és magával vigye új klubjába.

Ügynöke utoljára hétfő reggel beszélt vele telefonon, akkor Talal azt mondta, éppen pakol, mert oda akar érni a délutáni edzésre, ezután azonban nyoma veszett – írta meg a Bors.


Csapata, az HNK Gorica közölte, a balszélső eltűnését azóta jelentették a magyar hatóságoknak, de mindenkit arra kérnek, ha bármilyen információval rendelkezik a focista hollétéről, segítsen nekik megtalálni őt, valamint azt is hozzátették, Talal egy svéd rendszámú fehér Porsche Taycannal tűnt el.

A rendőrség azóta kiadta a körözést a futballistára, leírásuk szerint a férfi 171 centiméter magas, rövid fekete hajú és barna bőrű.

2023. augusztus 23. 15:31
Ukrajna immár nyíltan zsarolja hazánkat létfontosságú energiabeszerzési útvonalának elvágásával, ha továbbra sem tám...
Éles diplomáciai feszültség alakult ki Franciaország és Olaszország között, miután Matteo Salvini olasz minisztereln...
Kocsis Máté szerint „a brüsszelita MANöken teljesen elvesztette a fonalat a kamuzásban. Kár folytatnod a blöffölést,...
Migránsellenes tüntetések söpörnek végig az Egyesült Királyságon: Liverpooltól Bristolon át Newcastle-ig tiltakoznak...
Egy kontinens, ahol minden lépésnél új világ tárul fel: Szingapúr futurisztikus fényei, Kína ősi hagyományai és Japá...
family
időjárás-jelentés, 2025. augusztus 25., hétfő dél
TRAGÉDIA - Meghalt egy csatornában elmerült autóban egy idős férfi Bugyinál, a sofőr meg akart fordulni, amikor bele...
Unokája születése enyhítette testvére elvesztésének fájdalmát a népszerű énekesnek.
TRAGÉDIA - Meghalt egy csatornában elmerült autóban egy idős férfi Bugyinál, a sofőr meg akart fordulni, amikor bele...