13 éves fiával vitette vevőinek a kábítószert egy pátyi nő

A zalai rendőrök elfogtak egy nőt és három férfit, akik kábítószert árultak, az asszony a 13 éves fiával vitette vevőinek a drogot - közölte a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon pénteken.

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság nyomozói azonosították azt a 45 éves pátyi nőt, aki több embernek is adott el kábítószert. A nő a saját 13 éves gyermekét használta arra, hogy átadja a drogot vásárlóinak, a vevők közt volt három szentpéterúri férfi is, akik Zala vármegyében értékesítették tovább a tiltott szereket.

A gyanúsítottakra csütörtökön, különböző helyszíneken csaptak le a rendőrök. A kábítószer-kereskedőknél tartott kutatások során összesen 317 gramm kábítószergyanús anyagot, egyebek mellett amfetamint, tablettákat, port, valamint a kereskedelemre utaló eszközöket, digitális mérleget, továbbá mobiltelefonokat foglaltak le. Kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt a nőt és a három férfit is bűnügyi őrizetbe vették, kezdeményezték a letartóztatásukat.


Forrás: MTI/a fotó illusztráció: police.hu

2023. június 16. 16:54
Földkupacokat kerestek a kertben a rendőrök, azt hitték, hogy megöltük az unokámat. Ezt mondta a nagymamája annak a ...
Többször is rátámadt az anyjára, volt, hogy fegyvert fogott a fejéhez, a gyilkosságokhoz pedig már fejszét, fűrészt ...
Nagyon zabos volt a Sziget szervezőire, amiért meghívták ezt az együttest – mondta pénteki Kossuth Rádiónak adott in...
Munkahelyi balesetben meghalt Kádár Zoltán, a Rába ETO egykori válogatott kézilabdázója.
Az idős nő életét már nem tudták megmenteni.
"Magyarország elemi érdeke, hogy kitartson az ukrán EU-tagságot elutasító álláspont mellett." Ezt mondta Orbán Vikto...
Elhunyt Hulk Hogan, a pankráció történetének egyik legnagyobb sztárja. Szerda reggel riasztották a házához a mentőke...
Letartóztatta a budapesti Havanna-lakótelepen történt gyilkosság gyanúsítottját a Budai Központi Kerületi Bíróság pé...
Sportversenyeken mutathatták meg kitartásukat és erejüket a gyerekek csütörtökön Ágota falván. A Bács-Kiskun vármegy...