
12 milliót kaszált a sukorói betörő, de sokáig nem örülhetett
Az angliai Lincolnshire rendőrsége nagy erőkkel keresi azt a veszélyes erőszaktevőt, aki vasárnap reggel szökött meg a börtönből. Arról tájékoztattak, hogy Paul Robson „valódi veszélyt jelent bárkire, akivel találkozik”, majd hozzátették, hogy különösen nőkre és fiatalabb gyerekekre.
Robson életfogytig tartó börtönbüntetését töltötte, miután 2000-ben bemászott egy kutyaajtón egy nő házába Oxfordban. Ezután egy párahuzatot rakott a fejére, és kést tartott a nyakához miközben megerőszakolta. Robsonnak hosszú priusza volt már szexuális bűntények tekintetében, és többször volt börtönben is ezek miatt. Az ítélete előtti 16 évben felnőtt és fiatal nők ellen is erőszakos bűntényeket követett el, a legfiatalabb áldozata nyolcéves volt.
A rendőrség azt írta, hogy jelenleg nincs információjuk arról, hogy hol lehet a férfi, szerintük az országban bárhol tartózkodhat. A rendőrség főnöke, Andy Cox vasárnap esti nyilatkozatában elmondta, hogy nagy erőkkel keresik, a lakosság segítségét kérték. Már több hívást kaptak, ahol lehet, hogy látták a férfit. Hozzátette, hogy Robson egy kifejezetten veszélyes erőszaktevő, ezért, ha bárki látja ne közelítse meg, hívja a rendőrséget – írta a Sky News.
Címlapfotó: Twitter / Lincolnshire Police

12 milliót kaszált a sukorói betörő, de sokáig nem örülhetett

Malacokat szállító kamion borult fel Kiskunfélegyházánál - több állat elpusztult

Gyomorforgató, mire bukkantak egy furgonban a Monostori hídon

Úgy földhöz vágta kisfiát a nő Pécsen, hogy a pici meghalt

Kigyulladt egy népszerű vendéglátóhely Debrecenben, fotókon a lángok

A gagyi álcáját és minden mozdulatát vette a kamera a biciklitolvajnak Debrecenben

Nyolc éves dédunokáját molesztálta többször is egy 72 éves férfi

Órákon keresztül erőszakolt 3 férfi egy lányt Szegeden

Rejtélyes holttestet találták Nyíregyházán

Senki ne igya meg - szennyezett ásványvizet hívtak vissza a forgalomból

Sietett a betörő, de menekülés közben otthagyta a legjobb bizonyítékot

Ősszel sem lankadt a turisztikai szektor teljesítménye