
Kertjében robbantott egy férfi, szomszédját is megfenyegette - Videó
Korábban beszámoltunk róla, hogy tömeges vasúti baleset történt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, traktorral ütközött két személyvonat Újfehértónál kedden. Szerdán kiderült, óriásiak a károk a baleset után.
A katasztrófavédők szerint a vasúti balesetek kiemelt figyelmet kapnak tűzoltósági szempontból, hiszen a szerelvények hatalmas méretűek is lehetnek, és rengeteg embert vagy több száz tonnányi, akár veszélyes anyagokat is szállíthatnak.
Ezért Jászkiséren a katasztrófavédelem és a MÁV szerda délelőtt egy közös katasztrófa-felszámolási gyakorlatot tartott, méghozzá egy durva vonatbalesetet szimuláltak - tette közzé a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a Facebook oldalon.
A gyakorlat célja a károk minél gyorsabb és hatékonyabb felszámolása volt. Az eseményen részt vettek a jászkiséri és a jászárokszállási önkormányzati tűzoltók, a Magyar Vöröskereszt és a Főnix Speciális Mentők is.

Kertjében robbantott egy férfi, szomszédját is megfenyegette - Videó

Fejszével fenyegetőzött egy férfi Tapolcánál, a semmiből húzta elő - Fotó

Busz elé zuhant a rollerező férfi, videón a pillanat

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett

Végig lopták az országot a pénztárca tolvajok

Részegen száguldott a rendőrök elől, végül pórul járt a motoros - videóval

Vadásztőrrel mellkason szúrta bérlőjét egy férfi Dunakeszin

Dráma Miskolcon: Holttestet találtak egy pincében

Nyílt utcán kegyetlenül megöltek egy férfit Hajdúnánáson

Budapestre jön az igazi Mikulás: ekkor kezdődik a 21. MikulásGyár!