Vezetés közben estek egymásnak, falnak csapódtak

Megpróbálta ellopni a futár autóját, de falnak ütközött. 

A 31 éves egri férfi 2021 november 18-án beült egy nyitva hagyott személyautó vezető ülésébe és megpróbálta ellopni azt. A jármű sofőrje időben észrevette a tolvajt, ezért közbeavatkozott és beült a kocsijába a férfi mellé.

Menet közben dulakodni kezdtek, így a jármű nekiütközött egy parkoló autónak, majd egy ház falának. Az autó lopással próbálkozó férfi elmenekült a helyszínről.

A rendőrok P.Ernőt egri otthonában elfogták és előállították. Jármű önkényes elvételének bűntette és segítségnyújtás elmulasztásának bűntette miatt indult ellene eljárás - írja a police.hu

 

A címlapfotó: police.hu

2021. november 19. 11:34
Szexuális visszaélés és szeméremsértés miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség egy pécsi középiskolai testnevelőt...
Kétségbeesett lépésre szánta el magát a nyugdíjas.
A miniszterelnök szerint Európának nem Washingtonban kellene „kilincselnie”, hanem Moszkvával kellene biztonsági meg...
Galgahévíz közelében mintegy 2400 méter mélyen új kőolajlelőhelyet talált a MOL és az O&GD. A Galgahévíz-4 elnevezés...
Heves vita előzte meg a gyilkosságot.
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a...
Egy hídról hajították le, zacskót húztak a fejére és takaróba tekerték.
Egy 60-as éveiben járó pár vesztette életét.
Rejtélyesen eltűnt egy 27 éves nő túrázás közben a Rám-szakadéknál a Pilisben – közölte csütörtökön a Pest Vármegyei...
A Békéscsabai Napsugár Bábszínház új évadot nyitott szombaton a Bábozdával, ahol sok-sok napsugaras játék, a Valakik...