Utolsó útjára kísérték a Telepy utcában megkéselt fiút

A brutális kegyetlenséggel meggyilkolt Csabikát az erzsébeti temetőben helyezték örök nyugalomra, sokan búcsúztak tőle. 

Néhány héttel ezelőtt a XI. kerületi Telepy utcában történt az a bűntény, melynek során a 19 éves M. Csabi életét kioltották. A temetésen a mélységes veszteség okozta fájdalom uralkodott a családtagokon.

„Ahány könnycsepp hull a földre, annyi áldás száll az égbe” – kiáltotta egy rokon a ravatal mellett a jelenlevők helyeslése közepette - írta meg a Bors.

A nyitott koporsós temetésen autentikus roma zene szólt, bárki kérhetett számot a muzsikusoktól. A koporsót lezárása után egy hintóra tették, majd elvitték oda, ahol a fiú végül örökre megpihent.

 

fotók: Bors

2021. február 13. 13:24
Földkupacokat kerestek a kertben a rendőrök, azt hitték, hogy megöltük az unokámat. Ezt mondta a nagymamája annak a ...
Többször is rátámadt az anyjára, volt, hogy fegyvert fogott a fejéhez, a gyilkosságokhoz pedig már fejszét, fűrészt ...
Nagyon zabos volt a Sziget szervezőire, amiért meghívták ezt az együttest – mondta pénteki Kossuth Rádiónak adott in...
Munkahelyi balesetben meghalt Kádár Zoltán, a Rába ETO egykori válogatott kézilabdázója.
Menczer Tamás reagált arra a kijelentésre, hogy a Fidesz egy ukránellenes párt. A Fidesz-KDNP kommunikációs igazgató...
Átvették a hatalmat a gyilkos nő felett.
A mentősök egy órán át küzdöttek az életéért. További részletek a Tényekben 18.00-kor a TV2-n!
Az elkövető azt mondta, hogy máskor is együtt volt a kislánnyal, és annak anyja is beleegyezett az együttlétbe. Tová...
Fogyasztása egészségügyi kockázatot jelenthet.